Zainspirowani piękną historią rekordzisty – wyjątkowego konia o imieniu

Secretariat,

powołaliśmy na sopockim Hipodromie do życia restaurację oraz sąsiadującą z nią salę eventową.

Każdego dnia odczuwamy pragnienie, by jak nasz patron – odnosić wyłącznie zwycięstwa!

secretariat-6

Miejsce, o którym się pamięta
Secretariat znajdziesz w znanym na świecie kurorcie jeździeckim w Sopocie. Hipodrom posiada bowiem bogatą, ponad 100-letnią tradycję, a sam budynek restauracji pełnił przez lata funkcję trybun dla widzów. Przepełniany przez lata doskonałą atmosferą, wciąż zachwyca widokiem na parkur.

img_2302_-secretariat

Na początku kilka słów o miejscu…
Przeszklona sala restauracyjna , a za oknami zieleń i niepowtarzalny widok na parkur – jesteśmy przecież w sercu Hipodromu. Wewnątrz elegancki bar, przyjemne loże i oczywiście klimatyzacja. Dobra muzyka i serdeczny zespół dopełniają całość. Przy stolikach usiądzie 55 osób, a kolejne 40 gości może skorzystać z restauracyjnego ogródka. A wszystko w centrum Trójmiasta.

Teraz najważniejsze – czyli nasza karta menu
Jeśli napiszemy, że bazujemy wyłącznie na najwyższej jakości produktach – to jakbyśmy nic nie napisali. Zmieniana cztery razy w roku karta menu wypełniona jest wyjątkowymi daniami. Ceny dań są rozsądne,  chcielibyśmy, żebyście wracali do nas z przyjaciółmi, znajomymi i rodzinami.

Sala kameralna

Salka restauracyjna VIP
Dla większej grupy, do 8 osób przygotowaliśmy na półpiętrze niedużą salę restauracyjną. Udostępniana po wcześniejszej rezerwacji, idealnie spełnia się podczas spotkań biznesowych.

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna z audytorium
Na I piętrze restauracji znajduje się wyjątkowa, przeszklona sala konferencyjna z audytorium na 50 osób i pełnym wyposażeniem w rzutnik, ekran, nagłośnienie. Uzupełnieniem miejsca są stoliki dla 20 osób i miejsce na bufet podczas przerw kawowych. To doskonałe rozwiązanie dla firm, które po części oficjalnej planują event, który zorganizujemy w sąsiadującej sali eventowej

sala event

Sala eventowo weselna
Sala przeznaczona na imprezy firmowe i wesela z pięknym widokiem na Hipodrom. W różnych konfiguracjach może pomieścić do 100 osób.