Sale konferencyjne Sopot

1 min czytania

sala konferencyjna w Sopocie

Planujesz zorganizować konferencję w Sopocie? Zastanawiasz się, którą salę wybrać? Poniżej znajdziesz przewodnik po hotelach, które posiadają większe i mniejsze przestrzenie na spotkania biznesowe, ulokowane w różnych częściach tego malowniczego miasta. Zapoznaj się z nimi i znajdź najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb.

Hotel Haffiner ***** Sale konferencyjne 

Hotel Haffiner w Sopocie jest obiektem pięciogwiazdkowym, oferującym 8 sal konferencyjnych. Wszystkie wyróżniają się modułową formą, dzięki czemu w razie potrzeby można połączyć w sporych rozmiarów konferencyjną przestrzeń, w której zmieści się do 300 osób. Pojedynczo sale mieszczą od 12 do 90 osób, w zależności od wybranej wielkości pomieszczenia. 

  • Lokalizacja: 3 minuty drogi od promenady w Sopocie, 200 m od plaży i 15 min od molo

Browar Miejski Sale konferencyjne

Kolejną propozycją pośród sal konferencyjnych Sopot jest Browar Miejski. Posiada klimatyczne pomieszczenie idealne na konferencje, wyposażone w zaplecze techniczne. Pomieści do 40 osób. Ponadto po oficjalnym spotkaniu można skorzystać z degustacji piwa.

  • Lokalizacja: serce Sopotu; dojście z dworca zajmuje zaledwie kilka minut spacerkiem. W pobliżu położone jest mola i latarnia morska.

Hotel Aqua Sale konferencyjne

Hotel ten oferuje przestronną przestrzeń na biznesowe konferencje. Posiada trzy sale, dwie po 17 m2 dla 12 gości każda i jedną dużą o powierzchni 62 m2, która pomieści 70 osób. Dzięki budowie modułowej mniejsze sale można połączyć. Wszystkie są wyposażone w ekran, nagłośnienie, rzutnik, internet oraz odtwarzacz DVD.

  • Lokalizacja: przy głównej ulicy Sopotu, co umożliwia szybkie przetransportowanie się do Gdyni bądź Gdańska

Dowiedz się także, gdzie znajdziesz najlepsze restauracje Sopot.

Hotel Focus Premium Sale konferencyjne

Może poszczycić się nowoczesną salą konferencyjną na 25 osób. W Hotelu Focus masz dostęp do projektora, ekranu oraz flipchartów, a także internetu. Stoły i krzesła mogą zostać dowolnie ustawione, w zależności od potrzeb spotkania biznesowego.

  • Lokalizacja: 1 km od molo, kilka minut spacerem od dworca. Możliwy dojazd autem oraz pociągiem. Lotnisko położone 21 km dalej od hotelu.

Zobacz również romantyczne restauracje w Sopocie.

Hotel Radisson Blu Sale konferencyjne

Ten prestiżowy hotel posiada dwa piętra z przestrzeniami konferencyjnymi, o łącznej powierzchni ponad 2000 m2. Dostępne są w nim małe, jak i duże pomieszczenia. Sala Balowa będąca największą pomieści do 1000 osób. W każdej znajduje się innowacyjny sprzęt audiowizualny. Na indywidualną potrzebę można zorganizować spotkanie biznesowe w hotelowym ogrodzie.

  • Lokalizacja: 250 m od plaży

Gdzie wesele w Sopocie? Sprawdź!

Hotel Testa Sale konferencyjne

Hotel Taste posiada dwie sale konferencyjne, z czego jedna pomieści 17 osób, a druga do 40 gości. Obie mają podłączenie do internetu i są oświetlone. Przy tym są doskonałe do kameralnych spotkań biznesowych.

  • Lokalizacja: ul. Jana Kilińskiego 11 w Sopocie, tuż przy plaży; 2 km od dworca PKP; 20 km do najbliższego lotniska

Co zobaczyć w Trójmieście? 

admin
5 min czytania

Tanie noclegi w Gdańsku

admin
2 min czytania

Tanie noclegi w Sopocie

admin
2 min czytania